Матеріали інформаційного дня "Програма мобільності Дії Марі Кюрі"

20/04/2013

12 квітня 2013 року у рамках проекту People Network+, Національним Інформаційним Центром зі співробітництва з ЄС у сфері науки та технологій, за підтримки Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації відбувся інформаційний день: «Програма з наукової мобільності в РП7: Дії Марі Кюрі».

У відкритті семінару взяв участь Перший заступник Голови Держінформнауки Гриньов Б.В., який у своїй привітальній промові підкреслив важливість співробітництва наукових установ України та країн ЄС, яке засноване на довгострокових партнерських відносинах та поінформував про успіхи участі України в РП7, зокрема в програмі з наукової мобільності Дії Марі Кюрі Сьомої Рамкової Програми ЄС.

Також, у заході взяли участь представники Європейської Комісії, Національних контактних пунктів з програми мобільності України, Росії та ЄС, представники мережевого проекту контактних пунктів з мобільності РП7, дослідницьких та освітніх установ не лише з України, а й з-за кордону. Учасники мали змогу прослухати про досвід участі вітчизняних науковців у програмі Марі Кюрі, зав’язати корисні контакти, поспілкуватися з європейськими колегами.

  


Файли для завантаження

 Програма заходу

Презентації:

 Marie (Skłodowska) Curie Actions: FP7 and Horizon 2020 opportunities

 PeopleNetwork+: project objectives, consortium, activities

 Marie Curie Individual Actions: eligibility, contents, financial regime

 

 

 
Підпишіться на нашу розсилку і поновлення