Матеріали Інформаційного дня з пріоритетів "Енергетика" та "Навколишнє середовище"

01/07/2011

20 червня 2011 року у приміщенні Інституту електрозварювання ім. Патона відбувся Інформаційний день за тематикою Енергетика та Навколишнє середовище (включаючи зміни клімату).

У заході взяли участь представники визнаних українських науково-дослідних інститутів, серед яких Інститут електрозварювання ім. Патона, Інститут фізики, Інститут газу, Національне космічне агентство, Інститут геофізики, Інститут гідромеханіки та інші.

Учасники мали змогу ознайомитися з інформацією щодо статистичних даних участі українських організацій у конкурсах Сьомої рамкової програми за напрямками Енергетика та Навколишнє середовище; щодо мережі Національних контактних пунктів за напрямками Енергетика та Навколишнє середовище; щодо майбутніх конкурсів та умов написання успішної проектної заявки. Також був представлений досвід участі Таврійського Національного Університету у проектах Сьомої рамкової програми за напрямком Навколишнє середовище.

Інформаційний день відвідали представники Національних контактних пунктів з Польщі (НКП INCO та Фінанси), Румунії (НКП Навколишнє середовище) та Мальти (НКП Енергетика), а також українські Національні контактні пункти: Навколишнє середовище та INCO/Фінанси/Юридичні питання/Мобільність. Учасники мали змогу отримати індивідуальні консультації та особисто поспілкуватися з європейськими колегами.

Учасники Інформаційного дня відмітили професійний рівень європейських експертів та інформативність представлених доповідей.

  

  


Презентації заходу

 NCP Energy Network  C-Energy+ ENERGY WP 2012, Alexandra Camilleri

 Statistics on participation in FP7 – Energy, Barbara Trammer

 FP 7 – ENV – 2012, Viorel Vulturescu

 From idea to a proposal, Viorel Vulturescu

 About IncoNet EECA Project

 Участие в РП7 «Окружающая среда»: опыт, планы и перспективы, Аурика Мурава-Середа

 
Підпишіться на нашу розсилку і поновлення