Відкрито конкурс для проектних пропозицій у рамках проекту IncoNet EaP

01/12/2015

1 грудня 2015 року відкрито конкурс «Гранти та навчання для твінінг-груп для країн східного партнерства та ЄС» у рамках проекту IncoNet EaP.
Головна мета конкурсу – ідентифікувати довгострокову співпрацю між ЄС та країнами східного партнерства та підтримка підготовки проектних пропозицій на конкурси Робочої програми 2016-2017 рр. за наступними пріоритетами: Зміна клімату, Здоров’я та Енергетика.

Учасниками конкурсу можуть бути науковці з наступних організацій: університети, дослідницькі установи, компанії з науково-дослідною діяльністю, компанії з досвідом координування європейських проектів. Твінінг-група повинна складатися, як мінімум, з двох партнерів (країна східного партнерства і член ЄС).

Кожен підтриманий проект отримає фінансування у розмірі 8 тис. євро, що покриватиме витрати на відрядження, проживання під час відрядження, технічну або логістичну складову на проведення заходів за потреби. Бюджет гранту не покриватиме заробітну плату членам твінінг-груп! Кожен проект триватиме до червня 2016 р.

Кінцевий термін подачі проектних пропозицій – 15 січня 2016 р.

Детальна інформація (+ аплікаційна форма): http://www.inco-eap.net/en/504.php

 
Підпишіться на нашу розсилку і поновлення