Euroscience Open Forum (ESOF)

20/02/2012

Euroscience Open Forum є одною зі значних наукових подій, яка проводиться в провідному європейському місті кожні два роки. Цього року ESOF відбудеться
11-15 липня в ірландському місті Дублін.

ESOF є міждисциплінарним, пан-європейським форумом, який має за мету  продемонструвати останні досягнення в області науки і техніки, сприяти діалогу з питань ролі науки і техніки в житті суспільства, формування державної політики, а також стимулювати інтерес та дискусії на тему розвитку науки і технологій.

Серед інших доповідачами ESOF 2012 будуть: Мері Робінсон (колишній президент Ірландії і президент Фонду кліматичного законодавства); Мері Жоржеан Куін (Комісар ЄС з науки та інновацій); Жюль Гофман (лауреат Нобелівської премії 2011 року); Крейг Вентер (J. Craig Venter Institute) ; Хельга Новотни (президент Європейської дослідницької ради) і Боб Гелдоф.

ESOF 2012:

  • Наукова програма семінарів, робочих нарад і дебатів з передових досягненнь науки і техніки
  • Медіа Програма з розвитку наукової комунікації
  • Програма з розвитку кар'єри для молодих дослідників
  • Програма Наука+Бізнес представить взаємодію фундаментальних досліджень та промислового застосування
  • Виставка для демонстрації кращих європейських державних та приватних наукових досягнення
  • Наука в програмі Місто зі взаємодії з громадськістю
  • Соціальна програма, мета якої є перенесення соціального, культурного та інтелектуального досвіду

Форум є унікальним заходом за різноманітністю учасників. Тут Ви зустрінете  провідних дослідників з природничих та соціальних наук, бізнес-лідерів, державних чиновників, а також представників міжнародних масс-медіа, які приїздять сюди, щоб з перших рук отримати інформацію щодо передових досягнень науки, взяти участь у дебатах з основних наукових проблем та глобальних викликів, у тому числі енергетики, змін клімату, продуктів харчування та охорони здоров'я, внести свій внесок у дискусії з формування європейської політики.

Повна інформація, включаючи програму і деталі реєстрації, доступна на веб-сайті ESOF: http://esof2012.org/

 
Підпишіться на нашу розсилку і поновлення