Грантові схеми для розширення участі представників країн Центральної Азії та Східної Європи в інформаційних днях ЄС - cтрок подачі проектних пропозицій подовжено!

17/03/2015

В рамках проектів IncoNet EaP та IncoNet CA було розроблено грантову схему для розширення участі представників країн Центральної Азії та Східної Європи в інформаційних заходах ЄС з тематикою, орієнтованою на пріоритетні напрями програми Горизонт 2020. Такі заходи представляють собою основу для встановлення тісних контактів, надають змогу знайти європейський консорціум для співробітництва, а також заявити про себе і свою дослідну організацію.

Тематичними пріоритетами конкурсу проектних пропозицій є три суспільні виклики, а саме: Здоров’я, Енергетика і Зміни клімату. Типи заходів, які проводяться: зустрічі для налагодження контактів, інформаційні дні, організовані Європейською комісією, великі міжнародні заходи, організовані іншими європейськими мережами співпраці (наприклад, Європейська мережа підприємств).

Перелік заходів за пріоритетами можна переглянути в інформаційному повідомленні.

До участі у конкурсі запрошуються дослідники за вищевказаними пріоритетами, з науковим ступенем або принаймні 3 роками основної дослідної роботи, знанням англійської мови, деяким міжнародним досвідом (наявні міжнародні контакти, участь у подібних заходах, тощо).

Особливо заохочуються до участі науковці-початківці та науковці-жінки. У кожній країні-учасниці затверджується близько 6-9 проектів з бюджетом 2-3 тис євро. Гранти покривають фінансову складову участі дослідника в семінарах: квитки, віза, вартість участі.

Форма-заявка учасника та інформація щодо надання гранту для заявників знаходяться за адресою: http://www.increast.eu/en/1673.php. Кінцеву дату проектних пропозицій подовжено до 10 квітня 2015 р.

Критерії оцінки проектних пропозицій включають в себе наукову перевагу проекту, володіння англійською мовою та, можливо, участь у національних або міжнародних мережах. Відбір проектних заявок здійснюють місцеві партнери за підтримки та узгодженням з координатором.

Детальна інформація: http://www.increast.eu/en/1673.php


Файли для завантаження

 Інформаційне повідомлення (Travel Grants)

 
Підпишіться на нашу розсилку і поновлення