Відкрито нові конкурси РП7 на 2012 рік!

20/07/2011

20 липня 2011 року Європейська Комісія опублікувала нові конкурси РП7 на 2012 рік.

Загалом відкрито 57 нових конкурсів по 4 головним програмам: Співпраця, Ідеї, Можливості та Люди. Програма Співпраця налічує 44 нових конкурси за такими напрямками: здоров’я, інформаційні і комунікаційні технології, нанонауки, енергетика, навколишнє середовище (включаючи зміни клімату), транспорт (включаючи аеронавтику), космос, безпека, продукти харчування, сільське господарство, біотехнології, соціо-економічні та гуманітарні науки, Спільна Технологічна Ініціатива. По програмі Ідеї в рамках 3 нових конкурсів Європейського дослідницького центру, відкрито три під-конкурси за напрямками фізика та інженерія, науки про життя, соціальні та гуманітарні науки. Програма Можливості представлена 8 новими конкурсами для дослідницьких інфраструктур, малих та середніх підприємств, регіонів знань, дослідницького потенціалу, науки у суспільстві, а також дій з міжнародного співробітництва. По програмі Люди відрито 2 нових конкурси, зокрема по обміну науковими кадрами та початкової професійної підготовки науковців. Загалом у програмі Люди діють 6 конкурсів.

Конкурси по програмі Євратом будуть відкриті пізніше.

Кінцевий термін подачі проектних заявок по більшості конкурсів – листопад-грудень 2011 року. Деякі конкурси будуть відриті до лютого 2012 року.

Для того, аби мати повну інформацію щодо конкурсів, слід ознайомитися з Інформаційним пакетом, який містить наступні документи: Guide for Applicants (інформація щодо правильного заповнення проектної заявки та її подачі для оцінювання), Work Programme 2012 (загальна робоча програма на 2012 рік та робоча програма по окремим пріоритетам),  FP7 factsheets (загальна інформація про рамкову програму та кожен пріоритет окремо),  Call fiche (детальна інформація щодо певного конкурсу).

Нагадаємо, що від тепер конкурси публікуються на новому порталі для учасників РП7 - http://ec.europa.eu/research/participants/portal/page/calls. Зареєструйтесь і матимете можливість першими дізнаватися про відкриття конкурсів та іншу корисну інформацію щодо участі у рамковій програмі!

У разі виникнення питань звертайтеся до НІП України!

 
Підпишіться на нашу розсилку і поновлення