Інформаційний день ГОРИЗОНТ 2020: Навколишнє середовище, клімат, ефективність ресурсів та сировини - ОНОВЛЕНО

09/10/2015

5 жовтня 2015 року, в приміщенні Міністерства освіти та науки України (МОНУ), відбувся Інформаційний день «ГОРИЗОНТ 2020: Навколишнє середовище, клімат, ефективність ресурсів та сировини».

У програмі заходу було представлено програму Горизонт 2020, тематичний напрям: Навколишнє середовище, клімат, ефективність ресурсів та сировини, тематику запланованих на 2016-17 роки конкурів, можливості для представників малого та середнього бізнесу. Було надано консультації паном Марселем Крьонертом, представником Національного контактного пункту з Навколишнього середовища (Німеччина), а також представниками Національного контактного пункту для малого та середнього бізнесу (Україна), Національного контактного пункту з Навколишнього середовища (Україна) та співробітниками НІП України.

В інформаційному дні взяли участь 87 учасників – представників профільних міністерств, вищих навчальних закладів, установ Національної академії наук України, малого та середнього бізнесу.

Захід відбувся за підтримки проекту РП7 INCONET EaP: «Мережа науково-дослідницької міжнародної співпраці країн Східного Партнерства» та МОНУ за адресою м. Київ, бульвар Шевченка, 16. Організатор заходу: НІП України, e-mail: nip@fp7-ncp.kiev.ua; тел./факс: +38 044-529-0332.


Файли для завантаження

 INCONET EaP - Information Day (українською)

 INCONET EaP - Information Day (англійською)

Презентації:

 Environmen - Ogorodnyk

 SME Instrument - Kulchytskyy

 IncoNet EaP Presentation

 SME Instrument - Kroenert

 Work Programme SC5 - Kroenert

 
Підпишіться на нашу розсилку і поновлення