Тиждень інноваційних регіонів у Європі 2011 - участь української делегації

29/06/2011

7-9 червня 2011 року у м. Дебрецен, Угорщина, пройшла міжнародна конференція «Тиждень інноваційних регіонів у Європі 2011».

У триденній конференції було передбачено круглі столи та пленарні засідання, а також відвідування кількох визначних дослідницьких центрів Дебрецена. Учасники прослухали доповіді співробітників Генерального директорату з досліджень та інновацій, Міністерства національної економіки Угорщини, Європейського стратегічного форуму дослідницьких інфраструктур, тощо. Пленарні засідання стосувалися національних і регіональних політик у сфері дослідницьких інфраструктур, регіонального виміру Інноваційного Союзу, майбутнього кластерної політики, фінансових та юридичних питань дослідницьких інфраструктур.

Протягом конференції учасники мали змогу відвідати діючу виставку стендів, де організації представляли свої матеріали, брошури, довідники, а також мали змогу зав’язати цікаві контакти і більше того – знайти потенційних партнерів.

Україну представляла делегація, що складалася з представників Національної академії наук України, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації, Національного інформаційного центра зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій, Міністерства освіти, науки, молоді і спорту, Ужгородського національного університету та Львівського центра науково-технічної і економічної науки.

Детально про конференцію: http://www.wire2011.eu

  

 

 
Підпишіться на нашу розсилку і поновлення