Матеріали семінару Програми Дій ім. Марії Кюрі, 19-20 травня 2011 р.

25/05/2011

Наукова мобільність є важливим фактором розвитку науково-дослідницької діяльності, поширенню контактів та покращенню взаєморозуміння між країнами. Програма мобільності Дії Марі Кюрі (http://cordis.europa.eu/fp7/people/home_en.html), керівництво якої зараз знаходиться у компетенції Виконавчої агенції з наукових досліджень Європейської Комісії (http://ec.europa.eu/research/rea/) представляє різноманітні можливості для мобільності науковців, починаючи з індивідуальних стипендій до мультинаціональних консорціумів з обміну науковими кадрами.

Досвід участі українських наукових установ в програмі мобільності Дії Марі Кюрі Сьомої Рамкової програми є досить позитивні. Порівняно з результатами Шостої Рамкової програми ЄС, за чотири перших роки РП7, гранти в рамках цієї програми отримали біля 60 науковців з України.

19-20 травня 2011 року, в рамках проекту INCONet EECA (FP7) у приміщенні Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України відбувся спеціалізований інформаційний захід «Можливості участі України у програмі ЄС «Марі Кюрі», організований Державним агентством, з питань науки, інновацій та інформації, Національним інформаційним центром зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій (НКП Мобільність РП7) та Виконавчою агенцією з наукових досліджень Європейської Комісії (Research Executive Agency, REA)

У семінарі взяли участь біля 70 представників науково-дослідних інституцій, вищих навчальних закладів, громадських організацій, які мали змогу ознайомитися з презентаціями європейських колег щодо головних аспектів діяльності програми «Марі Кюрі»; інформацією про гранти та індивідуальні стипендії; подачі та оцінки проектних заявок, а також звітності у підтриманих проектах; фінансових питань, тощо, а також ознайомитися з досвідом українських науковців, які мають досвід участі у програмі. Під час заходу було проведено інтерактивний семінар та індивідуальні консультації з експертами Виконавчої Агенції з досліджень.

Інформація щодо відкритих конкурсів в рамках програми Марі Кюрі на сайті: http://cordis.europa.eu/fp7/dc/index.cfm

   


Файли для завантаження

 Програма заходу

Презентації експертів Виконавчої Агенції з досліджень ЄК

Task and Objectives of the Research Executive Agency, Frank Marx

Marie Curie Actions: General Aspects , Statistical overview, Frank Marx

Marie Curie Multipartners Grants (IRSES, ITN, IAPP, COFUND), Gabriela Chira

PROJECT LIFE-CYCLE: Submission, Evaluation, Negotiation, Reporting, Giuseppe G. Daquino

Financial Aspects in managing the Marie Curie Grants, Guide for Financial Issues of MCA, Olha Dzubinska

Досвід українських вчених

 Results of IRSES project PIRSES-GA-2008-230802 “Nanosensors based on nanomaterials”, Sergei Dzyadevych

 Experience in preparation of IRSES project, Valentin Melnik

 Marie Curie IIF: personal experience from proposal submittion to project implementation, Yuriy Gnatyuk

 IIF project, how it works, Alla Artemenko

 
Підпишіться на нашу розсилку і поновлення