Горизонт 2020

30 листопада 2011 року Європейська Комісія офіційно оголосила нову програму «Горизонт 2020», призначеної об’єднати все фінансування досліджень та інновацій в ЄС.

Ця програма може буде впроваджена в період з 2014 по 2020 рік після обговорення з Європейською Радою та Європейським Парламентом. «Зважаючи на разючі зміни в економіці, нам потрібне нове бачення європейських досліджень та інновацій, - сказала комісар з питань досліджень, інновацій та науки Марі Джоджеан-Квін [Máire Geoghegan-Quinn] – Програма «Горизонт 2020» дозволить полегшити виконання науково-дослідних та інноваційних робіт та підвищити їхню ефективність, а також, стимулюватиме зростання та більшу зайнятість, зважаючи на величезні виклики, які стоять перед нашими суспільствами».

Назва нової програми ЄС з фінансування досліджень та інновацій – «Горизонт 2020»-віддзеркалює прагнення забезпечити розвиток нових ідей, економічне зростання та робочі місця на майбутнє. Програма «Горизонт 2020» стане ключовим інструментом впровадження флагманської ініціативи створення Інноваційного Союзу, виконанні зобов’язань, взятих цією ініціативою у відповідності на висновки Європейської Ради від 4 лютого 2011 року та Постанови Європарламенту щодо Інноваційного Союзу від 12 травня 2011 року. Програма «Горизонт 2020» об’єднує всі існуючі програми ЄС з фінансування досліджень та інновацій, включаючи «Рамкову програму з досліджень», «Рамкову програму з конкурентоспроможності та інновацій» і діяльність Європейського Інститут Інновацій та Технологій («ЕІТ»).

Загальна інформація

Пріоритети 

 
Підпишіться на нашу розсилку і поновлення